notino.pl

Średnia ocen sklepu 9/10

  • opinie o sklepie od prawdziwych klientów

opinie o sklepie

notino.pl

Basia, Rzeszów

Świetnie zgrany zespół. Cennik jest fair. Zawsze miłe prezenty i świetne podejście do klienta. Nie ma oszustwa i to najważniejsze. Zamawiam nie pierwszy raz, polecam z czystym sumieniem:-)


rating 10/10

Agnieszka, Białobrzegi

Super obsługa, życzliwa pani Kasia z infolinii pokazała wszystkie opcje dostawy i opowiedziała o nowościach) Kupiłam perfumy, których nigdzie nie mogłam znaleźć) Dziękuję, na pewno wrócę!


rating 9/10

Olga,Tomaszów Lubelski

Bardzo dziękuję za najlepszą obsługę. Pracownicy wykonują świetną robotę. Zawsze są życzliwi i uprzejmi w stosunku do klienta. A jakość produktu jest rewelacyjna! Pozdrawiam!


rating 10/10

Antek, Łyski

Bardzo dobry sklep. Nie pierwszy raz zamawiam ulubione perfumy Chanel Blue. Fachowy personel i ładne prezenty bonusowe.


rating 8/10

Karolina, Łódź


Bezkonkurencyjny sklep, polecam, ogromny wybór. Perfumy, które zamówiłem, były od razu dostępne w punkcie odbioru, więc szybko. Zamówię więcej następnym razem. 


rating 8/10

Wanda, Sokołów Podlaski

Przejrzysty, wygodny, niedrogi, szybki sklep internetowy. Korzystam z tej strony od 4 lat.


rating 8/10

Marek, Przemyśl

Polecam! Po raz pierwszy zamówiłem perfumy w tym sklepie jako prezent dla mamy. Jestem bardzo zadowolony z dużego wyboru i stosunku ceny do jakości! Sklep jako całość wraz z kierownikiem działu sprzedaży, panem Romanem, zrobili na mnie bardzo przyjemne wrażenie! Odzwaniają szybko, dostarczają też na czas. Będę nadal zamawiać tylko u was!


rating 8/10

CRM-форма появится здесь

CRM-форма появится здесь