perfumy.pl

Średnia ocen sklepu 6/10

  • opinie o sklepie od prawdziwych klientów

opinie o sklepie

perfumy.pl

Michalina, Warszawa

Pierwszy raz kupiłam perfumy w tym sklepie. Wszystko bardzo mi się spodobało (lokalizacja punktu odbioru, komunikacja i szybka dostawa do punktu odbioru). Wielkie podziękowania dla dziewczyn za pomoc w wyborze drugiego zapachu na prezent dla przyjaciółki. Bardzo się ucieszyłam, że na zakup dwóch butelek dostałam zniżkę i dodatkowe próbki zapachów do wypróbowania.


rating 8/10

Michał, Kamień Pomorski

Rewelacyjny sklep. Bardzo duży wybór perfum. Szczególnie ucieszyła mnie dostępność produktów marki D&G w bardzo przystępnych cenach. Uwielbiam zapachy tej marki. Zawsze będę kupować wyłącznie tutaj.


rating 9/10

Anna, Warszawa

Z opinii w internecie wyczytałam, że sklep jest fair i zamówiłam wodę toaletową dla mojego chłopaka. Konsultanci są uprzejmi i pomagają w razie wątpliwości. Chłopak był zachwycony. Kupię więcej perfum z przyjemnością na gwiazdkę!


rating 8/10

Bogdan

Tragedia , dostałem podróbkę. Produkt nie posiada cech orginału ani cech charakterystycznych producenta.Nie polecam. Kasę zwrócili ale nawet słowa?


rating 2/10

Arek, Tychy

UWAGA!!!Naciąganie ludzi na niezapachowe podróby. Gorszej perfumy nigdy wcześniej nie kupiłem psikam się 10 razy i nic nie czuć. Kupiłem 4 perfumy strata pieniędzy, 


rating 2/10

Barbara

Witam, jestem państwa klientą, i jest mi bardzo przykro że dałam się nabrać na podróbkę. Kupiłam u państwa perfumy Calvin Klein EUPHORIA,I NIE POSIADAJĄ ONE ŻADNYCH CECH ORGINAŁU, RÓWNIEŻ ZNAKÓW CHARAKTERYSTYCZNYCH PRODUCENTA.Piszę do państwa wiadomość a nie opinię-negatywną, więc proszę się do tego ustosunkować, i zrekompensować moją transakcję. proszę o wyjaśnienie. Z uszanowaniem


rating 5/10

CRM-форма появится здесь

CRM-форма появится здесь